תפריט יצירת קשר

ספא בבית

לא מתאפשר לך לצאת לחופשה מפנקת בקרוב? זה לא אומר שאת לא יכולה להתפנק. באמצעות הטיפים אותם נציג לך כעת תוכלי לארגן ערב ספא מפנק בבית, במינימום של מאמץ ועם מקסימום של תוצאה. כל הפרטים – בהמשך המאמר

ספא בבית – קל מכפי שחשבת

חופשות בארץ או בחו"ל מאפשרות לנו להשתחרר מצרות החיים ולקבל אנרגיה מחודשת, כאשר בשנים האחרונות ניתן לראות כיצד עשרות אלפי ישראלים יצאו לחופשה במתכונת משפחתית או זוגית, כחלק ממדיניות שמיים פתוחים המאפשרת לנסוע לחופשה בחו"ל, כאשר במסגרת החופשה לרוב נזמין מקום בספא בחדר המלון או בסביבתו, לצורך יום ספא להטענת מצברים. לצערנו ולאור קצב החיים הרצחני רובנו לא מאפשרים לעצמנו לצאת לחופשה, הן מטעמי תקציב והן מטעמי קוצר זמן. אולם, האם חשבת על ספא בבית אותו תוכלי לערוך באופן קל ומהיר? מדובר בפינוק אולטימטיבי אשר קל מאוד ליישם אותו, ובכך לאפשר לעצמך לקבל זמן אישי עם החברות או בן הזוג. כיצד אם כן ניתן לארגן ערב ספא מושלם אצלך בבית? להלן טיפים פשוטים אותם תוכלי ליישם אצלך בבית.

ספא בבית – טיפים

חדר האמבטיה הממוקם אצלכם בבית הוא החלל המושלם לצורך קיום ערב ספא. ראשית כל, מומלץ לבצע ניקוי יסודי של חדר האמבטיה, ולבצע רכישה של פריטי נוי חדשים אשר ישתלבו באופן מושלם עם האווירה של ספא. לכן, מומלץ להיכנס לחנויות לכלי בית ולרכוש חלוקי רחצה איכותיים, מגבות פנים וכן מגבת אותה ניתן להניח על גבי האמבטיה, לצורך יצירה של כרית. בנוסף, ספא מושלם בבית חייב להכיל שמנים וסבונים, ועל מנת לקצר את התהליך ניתן להיכנס לאתרים מתמחים ולבצע הזמנה עד הבית. שמנים כאלו יאפשרו להעניק לחדר האמבטיה ניחוחות משכרים ונעימים במיוחד, הן בשביל האווירה והן בשביל התחושה הכללית.

ערב ספא עם החברות

במידה ואת מעוניינת להזמין חברות לערב ספא, תוכלי לפנק אותן במסכות ביתיות, ממש כמו בספא אמיתי. מסכה איכותית הינה מסכה אותה ניתן להכין באמצעות חצי כפית אבוקדו וחצי כפית שמן זית, לערבב היטב ולהניח במקרר. לאחר שהתמיסה התקררה הניחי את המסכה על הפנים, הניחי על העיינים מלפפונים ירוקים אשר נמצאו כיעילים לצורך הפחתה בנפיחות בעיניים. לאחר כרבע שעה, הסירי את המסכה. לאחר סיום התהליך היכנסי למיטה, לא לפני שהחלפת מצעים חדשים, ובכך ניתן להמשיך את ערב הספא מול המיטה עם סרט מעולה או פטפוטים אל תוך הלילה.

ערב ספא עם בן הזוג

ערב ספא עם בן זוג היא ההזדמנות המושלמת לצורך קבלת זמן איכות זוגי. השאירי במקרר מבעוד מועד בקקוק יין, חתכי פירות והחשיכי את חדר האמבטיה. אם תרצי להפתיע את בן הזוג, תוכלי לבצע רכישה של מצעים אשר יכניסו לאווירה של רוגע ושלווה.