תפריט יצירת קשר

ככה מעצבים היום

פתרונות העיצוב החדשנים כמו גם האקולוגים אשר ניתנים כיום מאפשרים לכם לעצב חלל באופן ייחודי ובולט, כאשר באמצעות קירות ירוקים ניתן לעצב בקלות ובמהירות כל חלל ובכך לשדרג את הנראות והאווירה. כל הפרטים אודות העיצוב של היום – במאמר

קירות ירוקים – מהם?

קירות ירוקים הם למעשה קירות אנכיים אשר על גביהם תאי שתילה וגידול של מגוון רחב של צמחים. למעשה, קירות ירוקים נפוצו עוד בתקופת בבל, כאשר ע"פ היסטוריונים קירות ירוקים עיטרו מגוון של מבנים וכן אתרים חשובים בהיסטוריה, כחלק מנראות יפהפייה של צמחים אשר נשתלים על גבי קונסטלציה. על כן, הקירות הירוקים מהווים כיום את אחד הטרנדים החמים ביותר בעולם העיצוב המודרני, וזאת בשל העובדה כי מדובר בקירות אשר הם אקולוגיים לסביבה ואינם מצריכים תחזוקה, ולכן מדובר בפתרון עיצובי יוצא דופן אותו תוכלו לקבל בכל חלל, בין אם מדובר בחצר או בתוך הבית. יחד עם זאת, חשוב להבחין בין הסוגים השונים של הקירות הירוקים, כפי שנסקור כעת במאמר.

קירות ירוקים – סוגים שונים אותם ניתן לקבל בהתאמה אישית

כאמור, פתרון עיצוב עכשווי ומבוקש הוא ללא ספק קירות ירוקים, כאשר חשוב להבחין בין הסוגים השונים של הקירות אותם תוכלו לרכוש. הסוג הראשון הינו קיר ירוק אשר מורכב כולו מצמחים מלכותיים אשר עברו תהליך שימור מחמיר הנועד לשמר את מראה הצמח באופן אותנטי, ואילו סוג שני של קירות ירוקים הינו קיר דקומוס אשר עבר חניטה ייחודית בכדי ליצור בידוד אקוסטי לחלל, והוא מיושם במגוון רחב של עיצובי פנים כמו גם חוץ בעבור תקרות וריהוט. כפי שציינו, קירות ירוקים הם אקולוגיים לחלוטין ואינם מצריכים שימוש במים, כחלק מתהליך שימור מתקדם אשר נועד להבטיח כי הקירות הירוקים יישארו כפי שנרכשו, עם מינימום של תחזוקה - בזכות שימוש במערכות מתקדמות אשר מותקנות ומאפשרות לקבל מראה אחיד ובוהק לאורך זמן רב.

קירות ירוקים – יתרונות רבים אותם חשוב להכיר

תהליך של עיצוב פנים או חוץ הינו תהליך מורכב אשר מצריך לרוב השקעה כספית לא מועטה. קירות ירוקים הם פתרון עיצובי חדשני אשר ניתן לכם במסגרת הצעת כספית משתלמת,עם עלויות תפעול נמוכות ועם יתרונות בריאותיים בולטים. זאת ועוד, שימוש בקירות ירוקים מאפשר להעניק סביבה נעימה בשל ספיגת קירות ירוקים של חלקיקי זיהום אוויר, כמו גם יצירת בידוד תרמי אשר תורם באופן משמעותי להפחתה בהוצאות החשמל בעבור מזגנים, וזאת בשל יכולת של אידוי מים ובידוד חום. לכן, מעבר לעובדה כי מדובר בפתרון עיצובי מדובר גם בפתרון פונקציונאלי אשר ישרת אתכם כהלכה, ועל כן מומלץ לבחון כיצד למקם את הקירות הירוקים כך שהם ישתלבו באופן הרמוני עם החלל ויאפשרו לכם לחיות ולשהות בסביבה נעימה,מבודדת ובולטת בצורה משמעותית לעין.